Ви зараз переглядаєте <mark>День безпечного Інтернету</mark>

День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету.

Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини. Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті студенти. Вони можуть не знати яку інформацію можна викладати в мережу, а яку – не варто. Інколи студенти не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі Інтернет з різних причин. Робота у цьому напрямку для викладачів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до Інтернету може мати негативні наслідки для студентів.

Практичний психолог та керівник академічних груп Бойко Л. М. провели зі студентами АЛ-409 та АЛ-311 профілактичну бесіду про небезпеку в Інтернеті.

Сухенюк А. П. ознайомила студентів з поняттям кібербулінг, секстинг та онлайн-грумінг.

Студенти переглянули документальний фільм «Кібербулінг» та «Він просить мене надіслати оголене фото | освітній проєкт #stop_sexтинг».

Майбутні медики організували флешмоб «Ми за безпечний інтернет».