Ви зараз переглядаєте Професійне зростання педагогічних працівників

Професійне зростання педагогічних працівників

1 лютого 2023 року в коледжі успішно завершились курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою «Медійна компетентність»,  розробниками та спікерами навчання були викладачі Центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Поплавська Н.М., Дащенко Н.Л., Кушнір О.В., Мединська О.Я, Синоруб Г.П. під час навчання, яке відбувалося в змішаній формі, слухачі навчилися вдумливо декодувати медіатексти, виявляти актуальні проблеми медійного простору, використовувати ці навички у своїй професійній діяльності. Дякуємо високомпетентним викладачам, директору Центру післядипломної освіти Калаур Світлані Миколаївні, всьому колективу за творчу, активну роботу, за тісну співпрацю.