Ви зараз переглядаєте <strong><mark>Тренінг з підвищення стресостйкості</mark></strong>

Тренінг з підвищення стресостйкості

16 січня практичним психологом Сухенюк А.П. проведено тренінг з підвищення стресостйкості для працівників коледжу. Метою якого було знаходження власних ресурсів у подоланні стресових ситуацій, розуміння своїх емоцій, виявлення ситуації, що є найбільш стресовими. Практичний психолог познайомила працівників коледжу з ефективними способами подолання стресових ситуацій- управління диханням, візуалізація, словесна техніка, музикотерапія. Родзинкою тренінгу стало малювання кавою як спосіб арт-терапії та ароматерапії. Під музику Й. С. Баха “Кавова кантата” працівники малювали кавовим розчином різної концентрації свої малюнки та релаксували. Під час тренінгу всі присутні отримали пізнавальну інформацію, море позитивних емоцій та гарний настрій.