Ви зараз переглядаєте Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Петро Яцик – великий українець, визначний бізнесмен і щедрий меценат. Він виразно бачив українські національні пріоритети – освіта, наука, культура  –  і безкомпромісно відстоював їх і словом, і ділом. Простий юнак з України виріс у Канаді до рівня великого громадського діяча.  Заснував Лігу українських меценатів, під егідою якої організував Міжнародний конкурс знавців української мови. Конкурс, який  носить його ім’я, став масовим і залучив до вивчення нашої мови українців усього світу.

13 грудня студентка БЛ-209 курсу Панасюк Тетяна взяла участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. За результатами перевірки конкурсних робіт 20 учасників закладів фахової передвищої освіти області студентка посіла призове почесне ІІІ місце.

Щиро вітаємо призерку конкурсу – Панасюк Тетяну та  викладача української мови   Павленко Ніну Йосипівну і бажаємо у подальшому творчих звершень!