Ви зараз переглядаєте Шаховий особисто-командний турнір пам’яті Героя України Катерини Ступницької

Шаховий особисто-командний турнір пам’яті Героя України Катерини Ступницької

• Категорія запису:Новини / Спорт

6 грудня 2022 року в медичному коледжі відбувся відкритий шаховий  особисто-командний турнір пам’яті Героя України Катерини Ступницької, випускниці  Дубенського медичного коледжу 2015 року, серед студентської та учнівської молоді Дубенщини.

В турнірі змагалося десять команд. Команди ліцеїстів м. Дубна, Смизького ліцею та дві команди  Дубенського фахового медичного коледжу.

Відповідно до регламенту проведення змагань, учасники грали за швейцарською системою. Змагання проходило у 5 турів.

В особистому заліку місця розподілились наступним чином:

Дівчата

І місце  Рудика Дарина – Смизький ліцей;

ІІ місце  Боднарчук Вікторія – Дубенський фаховий медичний коледж;

ІІІ місце Петручок Олександра – Дубенський фаховий медичний коледж.

Юнаки

І місце   Комар Іоан – Дубенський ліцей № 2;

ІІ місце   Веремчук Яків –  Дубенський ліцей № 5;

ІІІ місце Фенюк Нікіта – Дубенський фаховий медичний коледж.

У підсумку проведених змагань з шахів, у командному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце   – Дубенський фаховий медичний коледж, команда № 1;

ІІ місце  – Дубенський ліцей № 5;

ІІІ місце – Дубенський фаховий медичний коледж, команда № 2.

Суддівство змагань забезпечила кваліфікована суддівська команда у складі:

Ружнілова В.О.- головного судді, суддів – Фика М.М. та Пожарського А.С.

Переможці та призери змагань, як в особистому так і в командному заліку, були нагороджені перехідним  пам’ятним кубком, кубками,  грамотами та медалями. Нагородження проводили директор Дубенського фахового медичного коледжу Жанна КИСЛЮК та представник Рівненського обласного відділення КФВС МОН України, майстер спорту України Іван ДАВИДЮК.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів та  нових перемог!