Ви зараз переглядаєте <strong><mark>ДОПОМОГА ЗСУ</mark></strong>

ДОПОМОГА ЗСУ

17.11.2022 року в Дубенському фаховому медичному коледжі був проведений  благодійний ярмарок «Купуй. Смакуй. Донать на ЗСУ» зі збору коштів для підтримки Збройних сил України.

Захід організували студенти першого курсу АЛ-109, БЛ-109 груп, до якого активно долучилися волонтери студентського самоврядування коледжу.

Усі охочі могли придбати смаколики: солодощі, випічку, які студенти разом із рідними приготували власноруч. Користувалися популярністю патріотичні сувеніри. Впродовж ярмарку лунала патріотична українська музика, яка додала заходу атмосферу піднесення бойового духу, впевненості та оптимізму.

Завдяки активній участі викладацького колективу, студентів та працівників коледжу, вдалося зібрати кошти у сумі 11 000 грн.

За зібрані кошти було придбано флісові кофти, тактичні рукавиці, шапки, балаклави. Разом з малюнками та словами величезної вдячності ЗСУ придбані речі були передані волонтерам Дубна «Волонтери 4.5.0».

Усе буде Україна! Слава Україні! Разом до Перемоги!