Ви зараз переглядаєте <strong><mark>ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА КРАСИ ТА ДОВГОЛІТТЯ</mark></strong>

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА КРАСИ ТА ДОВГОЛІТТЯ

Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо», тому здорове правильне харчування є значущим аспектом життя людини і факторів його здоров’я. Саме ці важливі слова і прагнули донести студенти коледжу до учнів ліцею №5 м. Дубна. Члени гуртка внутрішньої медицини підготували для дівчат 8-11 класів інформаційну бесіду «Здорове харчування – запорука краси та довголіття». Майбутні медики розповіли про важливість збалансованого раціону для організму дівчат, поділилися порадами щодо раціонального харчування. Гуртківці навчили визначати індекс маси тіла (індекс Кетле) та оцінювати свої результати. Студенти провели анкетування для визначення харчових звичок дівчат.

Сподіваємось, що інформація була корисною та цікавою, і дівчата дослухаються до порад майбутніх медиків.