Ви зараз переглядаєте День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. В Дубенському фаховому медичному коледжі, в рамках відзначення Дня Гідності і Свободи були проведені заходи для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.Цього року пам’ятні дати відбудуться під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні», а ключова теза цього року: “Революція Гідності – це перший переможний бій цієї війни”. Студенти першого курсу стали учасниками заходу «Гідні бути українцями».Викладач історії Міскевич В.В. підготувала історичний екскурс – презентацію«День Гідності і Свободи: історія, уроки», в якій висвітлилила основні етапи революційних подій Майдану 2004р. та Революції Гідності 2013-2014рр. Студентка Анастасія Завадська підготувала вікторину «Україна-гідна свободи».Усі присутні переглянули відеохроніку перебігу протистоянь «Україна, яка обрала свободу». Студентки Мокра Наталія та Гетьманчук Дарія підготували інформаційні буклети, використавши вислови відомих людей, учасників подій, спогади очевидців.Студенти АЛ-209 та БЛ-209 курсу переглянули документальний фільм «Зима у вогні: боротьба України за свободу». Вільна українська держава, активне й відповідальне громадянське суспільство та потужні Збройні сили України – це той фундамент, що захищає права людини та гарантує всім українцям гідне майбутнє. Саме сьогодні, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні, як ніколи, потрібно бути єдиною та згуртованою.