Ви зараз переглядаєте <strong><mark>Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства</mark></strong>

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

18 листопада, у світі відзначають Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Сексуальне насильство – болюча тема, як у мирний час, так і сьогодні під час воєнного стану ще більше загострюється. Впродовж війни ми стаємо свідками проявів форм сексуального насильства, кожна з яких є воєнним злочином: зґвалтування, погрози зґвалтування, каліцтво статевих органів, примусова проституція, примус дивитися на сексуальну наругу, сексуальне рабство, примусова вагітність, примусовий аборт, примусове оголення. Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство над дітьми можуть відбуватися вдома, на вулиці, по телефону, через веб-камеру або загалом онлайн.

У цей день студенти І курсу переглянули  відео “Історія Юльки”, також практичний психолог ознайомила з проявами насильства над дітьми та обговорили як уникнути подібних ситуацій, про  серйозні порушення прав дітей, що завдає довготривалих та часто згубних наслідків на все їхнє життя.