Ви зараз переглядаєте Черговий успіх

Черговий успіх

• Категорія запису:Новини / Спорт

15 листопада 2022 року на базі КЗВО «Рівненська медична академія» РОР відбулися змагання першості серед здобувачів освіти навчальних закладів фахової передвищої освіти Рівненської області з шахів серед юнаків та дівчат. Дубенський фаховий медичний коледж представив команду дівчат у складі: Панасюк Тетяни, Петручок Олександри, Семенюк Тетяни та команду юнаків у складі: Копальова Артура, Фенюка Кирила, Фенюка Нікіти. Дівчата та юнаки у наполегливих поєдинках вибороли призові треті місця, ставши бронзовими призерами області. Команди коледжу та гравців нагороджено пам’ятними кубками, грамотами, медалями комітету фізичного виховання та спорту Рівненського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України. Нагородження проводив ректор Рівненської медичної академії, доктор медичних наук, професор, відмінник освіти України, заслужений лікар України Сабадишин Ростислав Олексійович.