Ви зараз переглядаєте Студентська конференція «Пишаємося та шануємо!».

Студентська конференція «Пишаємося та шануємо!».

10 листопада 2022 року у Дубенському  фаховому медичному коледжі відбулася студентська конференція «Пишаємося та шануємо!».

Модераторами конференції виступили викладач навчальної дисципліни «Громадянська освіта» Жанна Кислюк, викладач навчальної  дисципліни «Захист України» Михайло Фик  та організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Людмила Бойко.

  Тематикою конференції стали дослідження студентів власних родинних історій, пов’язаних з Другою світовою та російсько-українською війнами.

Герої нинішніх студентських досліджень дуже близькі й дуже реальні, вони із наших міст, наших сіл і містечок, з однієї вулиці чи двору… Коли запитували Героїв, чому вони ризикували власним життям і довгими зимовими вечорами вистоювали на морозі, а нині в холоді і в голоді тримають оборону в самому пеклі війни, у кожного з них була своя відповідь, та лейтмотив один -заради майбутнього своєї країни. Близько 50 учасників представили свої проєкти про Героїв України. Розповіді про Героїв доповідачі підтверджували фотокопіями документів, нагород, фотокарток, розшуканих у сімейних архівах або на Інтернет-сайтах.

 Приємно, що відчувався справжній дослідницький інтерес у студентів до минулого та сьогодення через ті родинні історії, якими вони охоче ділилися, тому що кожного з присутніх переповнювало почуття гордості за своїх рідних, близьких, знайомих, сусідів та всіх українців, які стояли та стоять на захисті України .

          Учасники конференції працювали у двох секціях: «Герої нашого часу» та «Герої не вмирають».

Конференція пройшла в невимушеній діалоговій атмосфері, надала багато корисної та цікавої інформації.

Кращими роботами, які були відзначені членами журі, стали проєкти Прокопчук Діани, Мокрої Наталії, Суходольської Вікторії.

Заслуговують уваги роботи студентів Зайчук Дарини, Петручок Олександри, Семенюк Тетяни, Фенюка Кірила, Волошиної Дарини, Завадської Анастасії, Колодича Олександра, Логвинчук Катерини та Павлік Емілії.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за волю та незалежність українського народу.

Пам’ятаймо тих, хто воював за Україну тоді! Шануймо тих, хто бореться за неї сьогодні!

           Слава Україні! Героям слава!