Ви зараз переглядаєте Призери області

Призери області

• Категорія запису:Новини / Спорт

03 листопада 2022 року на базі КЗВО «Рівненська медична академія» РОР відбулися змагання першості серед здобувачів освіти навчальних закладів фахової передвищої освіти Рівненської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат. Медичний коледж представив команду дівчат у складі: Попової Анастасії, Петручок Олександри, Фаюри Ірини та команду юнаків у складі: Зайделя Богдана ,Повшука Богдана, Бойчука Бориса, які у наполегливих поєдинках вибороли призове третє місце, ставши бронзовими призерами області. Команду коледжу та гравців нагороджено пам’ятним кубком, грамотами ,медалями комітету фізичного виховання та спорту Рівненського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України. Нагородження проводив начальник відділу Олександр Алексійчук.