Ви зараз переглядаєте Що ти знаєш про бібліотеку?

Що ти знаєш про бібліотеку?

Сучасний навчальний процес на 70% складається з самоосвіти. А це означає, що у кожного студента повинен бути вільний доступ до інформації. І саме  цю функцію реалізовує бібліотека коледжу.

Бібліотека сьогодні – це не лише інформаційний центр, але і центр патріотичного виховання, всебічного розвитку особистості майбутнього медичного працівника.

Активну участь бібліотека коледжу бере в проведенні навчально-виховних заходів в академічних групах.

31.10.2022 року для студентів БЛ-109 курсу (керівник групи  Юлія Швидко) була проведена виховна година «Що ти знаєш про бібліотеку?».

Бібліотекар коледжу Людмила Корольчук  ознайомила першокурсників  з історією створення коледжу і бібліотеки. Нею була проведена цікава вікторина «Знавець літератури», переможцем якої став Михайло Мельник. З метою виявлення літературних інтересів студентів було проведено анкетування.

Двері бібліотеки Дубенського медичного фахового коледжу завжди відкриті!

Ласкаво просимо!

Бібліотекар Людмила Корольчук