Ви зараз переглядаєте Успіх баскетболісток

Успіх баскетболісток

• Категорія запису:Новини / Спорт

19 жовтня 2022 року на базі Рівненського економіко-технічного фахового коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбулися змагання першості серед здобувачів освіти навчальних закладів фахової передвищої освіти Рівненської області з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. Медичний коледж представив команду дівчат у складі: Хміль Катерини, Тростянчук Юлії, Бруяки Іванни, Вдовин Наталії, які у наполегливих поєдинках вибороли призове третє місце, ставши бронзовими призерами області. Команду коледжу та гравців нагороджено пам’ятним кубком, грамотами, медалями комітету фізичного виховання та спорту МОН України. Нагородження проводив начальник відділу Олександр Алексійчук.