Ви зараз переглядаєте Пишаємося! Віримо! Дякуємо!

Пишаємося! Віримо! Дякуємо!

    Згідно Указу Президента України, 14 жовтня в нашій державі відзначається День захисників і захисниць України, а також День українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці.

    14 жовтня поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв’язок поколінь та особливо шануються українцями. Справа захисту незалежності згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів. Цього дня ми вшановуємо тих, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту України, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.
     Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.
    Сьогодні всі свідомі українці віддають данину шани і поваги саме їм, тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких.

    Пам’ятаємо і шануємо пам’ять про Героїв, які віддали своє життя задля майбутнього кожного з нас, захищаючи українську землю.

     Бажаємо нашим Героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

      Лише разом ми зуміємо захистити Україну та назавжди стати господарями на рідній землі. З нами Господь, а над нами – рятівний Покров Його Пречистої Матері.

Слава Україні! Героям слава!