Ви зараз переглядаєте Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги

Щороку у другу суботу жовтня відзначається Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги. Метою цього дня  є  підвищення проінформованості про паліативну допомогу, підвищення розуміння медичних, соціальних, практичних та духовних потреб паліативних пацієнтів. Актуальність цієї теми визначається тим, що паліативна допомога є складовою частиною охорони здоров’я.

Студенти IV курсу під керівництвом викладачів внутрішньої медицини Ткачук Н.І. та Ткачук О.М. провели студентську науково-теоретичну конференцію, приурочену Всесвітньому дню паліативної та хоспісної допомоги. В ході конференції студентки АЛ-311 курсу Ігнатьєва Надія та Сьомкіна Ангеліна  розповіли про історію розвитку паліативної допомоги в Україні та за кордоном, про принципи надання паліативної допомоги. Студентки БЛ-409 курсу Назарчук Маргарита та Магдич Марія   підняли питання етико-деонтологічних проблем в процесі надання паліативної допомоги та питання евтаназії в Україні та поза її межами.

Навчивши молодь поважати старших, співчувати долі старих людей, ми уникнемо безлічі етичних проблем.