Ви зараз переглядаєте Бабин Яр – некрополь нашої пам’яті

Бабин Яр – некрополь нашої пам’яті

29 вересня 2022 року в Україні та світі відзначають 81-ші роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Бабин Яр – некрополь нашої пам’яті. Смерть пам’яті – це смерть душі. Трагедія Бабиного Яру – це не тільки фізичне знищення людей, а й спроба стерти пам’ять про них.

Віддаючи данину пам’яті і поваги тим, хто був вбитий в у Бабиному Яру, й тим, хто не змовчав, не дав приховати цей страшний злочин, стерти зі сторінок історії, студенти АЛ-109 курсу разом з керівник групи Міскевич В.В., провели годину пам’яті «Бабин Яр – некрополь нашої пам’яті».

30 жовтня студенти АЛ-109, БЛ-109 курсу  переглянули документальний фільм «Бабин Яр у пошуках пам’яті…», який розповідає про цю страшну трагедію .