Ви зараз переглядаєте Міжнародний день миру

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році.  Указом Президента  України від 5 лютого 2002 року було  проголошено 21 вересня Днем миру.

Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

А сьогодні, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та блакитне, щоб завжди були усмішки на обличчях у людей…

Студенти АЛ-111, АА-111 курсу разом з керівником груп  Писаною Мирославою Іванівною відвідали Алею Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам’ятного знака. Студенти згадали про Героїв Небесної Сотні, які заради нашого щасливого та мирного майбутнього віддали своє життя.