З Днем знань!

Категорія: Новини, новиниКоментарі Вимкнено до З Днем знань!

Шановні студенти, викладачі, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року!

На жаль, цьогорічне свято Знань затьмарене трагічними подіями нашої держави, де триває кривава війна, розв’язана російським агресором. Ми захищаємо свою праведну справу, свій доленосний вибір – жити і працювати у вільній країні.

Шановні колеги, на наші плечі покладена висока місія. Ми маємо не лише дати молоді знання. Наше завдання – виховати високоосвічених та ерудованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї України. Нехай новий навчальний рік принесе Вам нові здобутки! Дякую Вам за Вашу щоденну працю і турботу про майбутнє нашої держави.

З особливим теплом звертаюся до першокурсників! Саме для Вас цей день урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Впевнена, що зерна науки, якими будуть засіяні Ваші душі, забезпечать Вас в майбутньому добрим врожаєм мудрості та натхнення.

Всім студентам зичу сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

Найщиріші вітання і Вам, шановні батьки! Радості, здоров’я, шани та любові Вам від Ваших дітей.

Зі святом, дорогі друзі!

Від щирого серця зичу ДОБРА, МИРУ та ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Директор коледжу

Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри - невідкладні стани" (з 03.10.2022 по 07.10.2022), триватиме до 03.10.2022 включно.