Дубенський фаховий медичний коледж систематично бере активну участь у майстер-класах та тренінгових заняттях для дубенчан  та мешканців Дубенського району з надання домедичної допомоги при станах, що загрожують життю.

12 травня 2022 року у приміщені Будинку дітей та молоді волонтерська група викладачів коледжу – Палійчук Ростислав Ілліч й Табачук Віталій Петрович спільно з студентами 4-го курсу провела тренування з надання домедичної допомоги в рамках навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності в установах та закладах освіти м.Дубно.

(більше…)

Читати даліМайстер-класи та тренінги з надання домедичної допомоги при станах, що загрожують життю