День медичних сестер!

Категорія: НовиниКоментарі Вимкнено до День медичних сестер!

12 травня — День медичних сестер! Цей день відзначають з часу створення міжнародної ради медичних сестер — професійної громадської організації, до складу якої увійшли об’єднання сестер милосердя з 141 країни світу. Саме ця організація ухвалила рішення відзначати професійне свято медичних сестер в день народження Флоренс Найтінгейл, жінки, котра за часів Кримської війни організувала службу сестер милосердя. Відтоді саме 12 травня в усьому світі вшановують представників цієї професії. І хоча фактично це свято подолало свій 150-річний ювілей, офіційно відзначають свято з 70-х років минулого століття.

Медичні сестри – це руки немічного, очі незрячого, підтримка дитини, джерело знань і впевненості для молодої матері.

З святом Вас, медичні сестри! Здоров’я і натхнення, щастя і благополуччя! Миру в домівках і країні!