Декада циклової комісії природничо-наукових дисциплін

Категорія: НовиниКоментарі Вимкнено до Декада циклової комісії природничо-наукових дисциплін

З 25.04.2022 по 29.04.2022 у нашому коледжі у дистанційній формі проходила декада циклової комісії природничо-наукових дисциплін. Викладачами  та студентами були підготовлені різні завдання, які розвивають логічне мислення, увагу, пам’ять, вчать нестандартно сприймати графічне зображення.

Сідорчук Тетяна Олександрівна зі студентами АЛ-209 групи організувала конкурс на кращий кросворд з фізіології, для повторення і закріплення вивченого матеріалу з теми «Травна система».

Швидко Юлія Володимирівна разом зі студентами підготували цікаві анатомічні ребуси.

Ребус – це своєрідна загадка, головоломка, в якій серед малюнків, символів, літер, знаків закодоване певне анатомічне слово чи словосполучення.

Викладач Нечипорук Оксана Анатоліївна   презентувала студентам АЛ- 209 групи цікаву, змістовну презентаційну лекцію з теми «Побічна дія ліків на організм людини». Під час лекції студенти ознайомилися з класифікацією ліків і їх побічним впливом на організм людини.