Ви зараз переглядаєте Пам’ятаємо!

Пам’ятаємо!

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна проводжає…

З болем в серці дізналися, що в боях за Україну, захищаючи рідну землю, загинув ще один випускник Дубенського фахового медичного коледжу – Довганюк Павло Володимирович.

2 квітня мешканці Крупецької територіальної громади провели в останню путь  Довганюка Павла Володимировича, який 13 березня загинув у бою з російськими загарбниками у м. Попасна Луганської області.

Павло навчався у Дубенському медичному коледжі за спеціальністю “Лікувальна справа”. Випускник нашого коледжу 2012 року. Після закінчення  закладу працював в лікарській амбулаторії с. Рідків, пізніше – у ФАПі с. Митниця.

В 2014 році вступив на контрактну службу до лав ЗСУ та служив в зоні ООС.

З перших днів війни і до останнього подиху захищав Україну від російських окупантів.

Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Вічна пам’ять нашому захиснику! Щирі співчуття батькам та рідним.

Герої не вмирають!