20 лютого щорічно, починаючи з 2015 року, в Україні вшановують подвиг учасників Революції Гідності, відвагою, силою духу і стійкістю яких захоплюватиметься не одне покоління.

56456     Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень українського народу до європейських цінностей.

Саме тому обов’язок кожного українця – зберегти пам’ять про тих, хто відважно відстоював ідеали демократії, права і свободи людини, майбутнє України.

98984556 З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в Дубенському фаховому медичному коледжі було проведено  онлайн-годину пам’яті «Небесна Сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну». В ході заходу студенти  I-IV-х курсів переглянули документальний фільм «Переломний момент: війна за демократію в Україні». Активісти студентського самоврядування коледжу за інформаційними  матеріалами про події Майдану створили відеоролик «Подвиг героїв у наших серцях»,  в якому прозвучали натхненні рядки авторської поезії Мар’яни Савки.

Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплачено за цю перемогу!