рак1Всесвітній день боротьби проти раку проголошений «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» – Міжнародним союзом проти раку або UICC і що відзначається щорічно   4 лютого.

Мета цього дня в усьому світі – це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.

Нагадуємо: здоровий спосіб життя та щорічні профілактичні обстеження допоможуть знизити ризик розвитку раку та виявити це страшне захворювання на ранніх стадіях, що значно підвищить шанси на одужання.