IMG_9118     Традиційно, в січні  у Дубенському фаховому медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди Випуску 2022 року та вручення дипломів випускникам групи АА-311 освітньої програми «Акушерська справа».

З теплими та щирими словами до випускників та їх батьків, викладачів, працівників коледжу, гостей звернулась  директор коледжу Жанна Кислюк. Керівник закладу підкреслила, що подія ця водночас радісна і сумна. Радісна від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя, а сумна, бо студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, професійних успіхів, натхнення, кар’єрного злету та щасливої долі.

IMG_9112Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів. Під оплески вчорашні студенти  отримували документи про освіту уже самостійними дорослими людьми, сповненими планів та мрій.

Керівник випускної групи Валентина Легконець побажала своїм вихованцям пам’ятати золоті роки юності і завжди повертатися до рідного коледжу — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою. Зі словами подяки від усіх випускників звернулася до викладачів, працівників коледжу та батьків староста групи Анастасія Корецька.

Святковий настрій присутнім створювали музичні композиції у виконанні  солістів вокального ансамблю «Медунка»  Данилюк Богдани, Дацюк Юліани, Меліх Вікторії, Яреми Софії, Свіщ Світлани  (керівник Кириченко Ольга) .

вак

IMG_9057Як завжди, учасники хореографічного колективу «Глорія» зачарували усіх присутніх своїми танцями (керівник Мудрик Ольга).

Щемливо, лірично звучали інструментальні мелодії у виконанні бандуристів Альошиної Лідії та Павлюк Анни.

Дорогі наші випускники, ми пишаємося вами і віримо у ваші сили. Мрійте, плануйте, працюйте і наполегливо досягайте своїх цілей! Легких вам стартів і починань! Світ чекає на вас!

Організатор культурно- дозвіллєвої діяльності             Людмила Бойко