Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

1643028434710     В рамках заходів щодо відзначення річниці  Дня  Соборності  та 30-річчя Незалежності України в Дубенському фаховому медичному коледжі були проведені ряд виховних та просвітницьких заходів.

     24 січня  року 2022 року для студентів I курсу пройшов захід – історичний екскурс “Шлях до Соборності”.

    День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

кнн

Саме про це наголосили у своїх виступах ведучі заходу, які, згадавши історичне минуле виникнення цієї дати підкреслили, що питання єдності України є особливо актуальним і важливим у теперішній час.

    Міскевич Вікторія Віталіївна, викладач історії, повідомила про цікаві факти політичної та громадської діяльності активних українських діячів держави та їх внесок у розвиток незалежної демократичної держави. Закріпили знання студенти під час вікторини “Любіть Україну”. Викладач зауважила, що війна на  сході, боротьба за Україну – єдину  самостійну  соборну Українську державу – найбільш яскрава сторінка історії визвольної боротьби українського народу. Хвилиною мовчання були вшановані загиблі  за незалежність України.

    86456 Впродовж тижня студенти коледжу взяли активну участь в арт-акції “Україна разом і назавжди”, підготували виставку  тематичних патріотичних плакатів.

   Людмила Миколаївна Бойко, організатор культурно – дозвіллєвої діяльності організувала і провела флешмоб “Символи нашої  волі”. Елементи державної символіки України несуть у собі глибоке патріотичне наповнення, є проявом єдності поколінь.     

    Яскраві кольори українських вишиванок, у які були одягнені учасники заходу, українські пісні  створили піднесений святковий настрій під час флешмобу.       

     Соборність – це символ боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє великої родини, що зветься Україною.

                  Міскевич В.В., викладач історії України.

Комментарии закрыты.

До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри - невідкладні стани" (з 03.10.2022 по 07.10.2022), триватиме до 03.10.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
ВІДЕО
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design