Ви зараз переглядаєте Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Greenwich Pro»

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Greenwich Pro»

В Україні щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс з англійської мови серед здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ I-II р. а. «Greenwich Pro». Цього року студенти нашого коледжу активно долучилися до даного конкурсу та поглибили і вдосконалили свої знання з англійської мови.

1642761770020 1642761770035За результатами II Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Greenwich Pro» переможцями стали Анна Рогаль та Поліна Коваленко, які отримали Золотий та Бронзовий сертифікати, корисні призи: еко сумки, браслети, креативні наліпки для популяризації англійської мови. Всі учасники конкурсу, а саме студенти I курсу отримали сертифікати учасників, браслети та наліпки.

Вітаємо наших студентів та викладача англійської мови Кацику А.О. з вагомими досягненнями в конкурсі, бажаємо нових успіхів та перемог!