Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

IMG_20220118_110009https://www.rvosvita.org.ua/news/vyznano-krashchymy

Адреса сайту нашого закладу http://dmk.edu.ua/

Відзначено Подякою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у обласному конкурсі на кращий веб-сайт закладу вищої та фахової передвищої освіти:

адміністрацію комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради;

адміністрацію Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу;

адміністрацію відокремленого підрозділу «Дубенський фаховий медичний коледж» комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.

У 2021 році вперше департаментом освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проведено обласний конкурс на кращий веб-сайт закладу вищої та фахової передвищої освіти, у якому взяли участь 13 закладів. Конкурс проводився з метою сприяння удосконаленню веб-сайтів закладів вищої та фахової передвищої освіти, впровадженню у освітній процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників – студентів, викладацького складу, адміністрації закладу освіти, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність закладів вищої та фахової передвищої освіти України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.

Основними завданнями Конкурсу є:

• формування інформаційного освітнього середовища вищої та фахової передвищої освіти

• виявлення, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій у роботі закладів освіти;

• сприяння відкритості діяльності закладів вищої та фахової передвищої освіти та розвитку взаємодії між учасниками освітнього процесу та громадськістю.

В рамках дискусії було обговорено важливість інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу в умовах діджиталізації суспільства та закладів освіти в період дистанційного навчання.

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design