Ви зараз переглядаєте Вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка

Вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка

FB_IMG_1640869961635Вічно живе Тарасове слово!

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні 18 грудня 2021 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. Г. Шевченка! За перемогу змагались 133 учасники: 99 учнів закладів загальної середньої освіти, 16 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та 18 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Серед найталановитіших знавців творчості Кобзаря була студентка АЛ-209 курсу нашого коледжу Дарина Андріюк –ІІІ місце.

Вітаємо Дарину, а також викладача Власюк Аллу Іванівну, з перемогою та бажаємо і в подальшому творчого натхнення ,високих здобутків та нових перемог!