Що ти знаєш про бібліотеку?

1639405484882
13 грудня 2021 року для студентів АЛ-109 курсу (керівник Сідорчук Т.О.) була проведена виховна година «Що ти знаєш про бібліотеку?» Бібліотекар коледжу Людмила Григорівна Корольчук ознайомила першокурсників з основними функціями, завданнями та напрямками роботи бібліотеки. Людмила Григорівна розповіла про історію створення бібліотеки, перших бібліотекарів, про фонд книг і періодичної преси, про кількість читачів.

IMG_8747 IMG_8750Бібліотекарем було проведено конкурс на кращого студента-ерудита. Ним став Нечипорик Юрій. Йому вручена книга Зігмунда Фрейда «Введення в психоаналіз» та медичні книги з психології (Юрій цікавиться психологією).
У ході години спілкування студенти розгадували загадки про книгу, бібліотеки України, кросворди на медичну тематику. Найактивнішою була староста групи Гронь Каріна і також отримала книги у подарунок.
Ласкаво просимо до бібліотеки Дубенського фахового медичного коледжу!