456456Петро Яцик – великий українець, визначний бізнесмен і щедрий меценат. Простий юнак з України виріс у Канаді до рівня великого громадського діяча. Він виразно бачив українські національні пріоритети і безкомпромісно відстоював їх і словом, і ділом. Освіта, наука, культура – ось переваги Яцика-мецената. Заснував Лігу українських меценатів, під егідою якої організував міжнародний конкурс знавців української мови. Конкурс, який тепер носить його ім’я, став масовим і залучив до вивчення нашої мови українців усього світу.

У грудні в коледжі, серед студентів 1-2 курсів, відбувся відбірковий етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Переможцями відбіркового етапу стали Дацюк Юліанна, студентка АЛ-109 курсу, та Боднарук Вікторія, студентка БЛ-109 курсу.

11 грудня студентка Боднарук Вікторія взяла участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Викладач української мови   Павленко Н.Й.