освітня конференція для викладачів іноземних мов «GLOBAL SCHOOLS FESTIVAL 2021»

inCollage_20211203_173758417
В рамках «Програми вдосконалення викладання у вищій та фаховій передвищій освіті України» у період з 22.11 по 25.11.2021 року відбулася освітня конференція для викладачів іноземних мов «GLOBAL SCHOOLS FESTIVAL 2021», який організував та провів для України освітній центр Британії Cambridge University Press. Під час конференції викладачі коледжів та університетів мали змогу доєднатся до освітніх вебінарів та практичного тренінгу «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити», який провели тренери освітнього центру British Counsil. Викладач латинської та німецької мов Дубенського фахового медичного коледжу Леньо В.Л. була активним учасником конференції та брала участь у практичних тренінгах з серії «Сучасні підходи до викладання»:
22.11.-«Assessment and feedback in online teaching»
23.11.-«Grammar and Young Learners»
24.11.-«Fostering student-centered learning and goal setting»
25.11.-«Secrets of successful learning».
Викладачі мали змогу поділитися підходами до оцінювання студентів, яке спрямоване на підвищення мотивації до навчання та продемонстрували методи, які використовують для оцінювання навчальних досягнень у дистанційному та очному форматах.