48414 Щорічно з 25 листопада по 10 грудня, в Україні проводиться Всеукраїнська компанія «16 днів проти насильства”, яка  має на меті підвищення поінформованості суспільства щодо висвітлення питань, пов’язаних з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження із дітьми, гендерної нерівності та захисту прав жінок.

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

48634111  Дата 25 листопада  вибрана не випадково. Саме цього дня, восени  1960-го року під час політичних протестів у Домініканській Республіці, за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільйо були жорстоко вбиті три сестри Мірабаль, які були активними учасниками супротиву. Показова  кривава страта сестер збереглася в народній пам’яті надовго та мала світовий резонанс. У 1981 році активістки жіночих рухів вирішили вибрати дату їх загибелі як день протесту проти насильства щодо жінок. А з 1999 року цей день став міжнародною датою.

арорСтуденти ВП «Дубенський фаховий медичний колеж» КЗВО «Рівненька медична академія» РОР також долучилися  до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”!

До Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок була проведена бесіда з теми «Домашнє насильство та його наслідки», перегляд та обговорення документального фільму “Розірви коло” про шлях від насильства до свободи постраждалих від домашнього насильства жінок.