DSC_0808Щиро вітаємо із призначенням на посаду директора ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР Кислюк Жанну Михайлівну!

Бажаємо успіхів у реалізації визначених Вами завдань щодо подальшого розвитку коледжу як закладу фахової передвищої освіти європейського типу, в якому впроваджується сучасна культура управління, що поєднує методи й принципи менеджменту з академічними свободами, правами й колегіальністю в ухваленні рішень, утверджуються свобода, пріоритети знань і науки, етики, норми та принципи академічної  доброчесності. Бажаємо реалізації плідних проектів, творчих звершень та мудрих рішень!

Нехай велика довіра колективу додасть Вам життєвої наснаги та впевненості!

З повагою колектив Дубенського фахового медичного коледжу.