36_

Дорогі студенти!

17 листопада ви святкуєте Міжнародний день студента – особливий день для молоді усього світу.

Студентські роки – це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого.

Українські студенти – прогресивна, креативна, творча, патріотична молодь, яка живе сучасним днем, мріє про велике майбутнє, прагне до дій і має невгасимий ентузіазм та силу втілити все у життя! Якісна освіта має стати вашим капіталом, незалежно від злетів і падінь, з якими ви стикаєтесь у своєму житті. Продовжуйте наполегливо працювати – і у вас все вийде.

У День студента щиро бажаємо вам міцного здоров’я, завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нового успіху, ніколи не втрачати своїх можливостей та не шкодувати про свій вибір. Нехай студентські роки стануть незабутніми та крутими, принесуть знання, диплом, надійну дружбу і позитивні враження!

В.о директора Жанна КИСЛЮК та колектив коледжу.