аеогплд    В жовтні 2021 року ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР відсвяткував своє 75-річчя з дня створення навчального закладу.

Урочистості відбулися в Державному історико-культурному заповіднику,  на яких були присутні високоповажні гості, керівництво Рівненської медичної академії, колеги-керівники закладів фахової передвищої освіти, друзі та дружній колектив медичного коледжу.

DSC_0752     Щирі вітання колективу зі святом пролунали від благочинного Дубенського міського благочиння, протоієрея Василя  Лозинського,  який благословив колектив коледжу на нові звершення, стрімкі злети та блискавичні  перемоги та за дорученням архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона вручив колективу коледжу, в особі Жанни Кислюк, Благословенну грамоту від предстоятеля Православної церкви  України митрополита Епіфанія.

Усі працівники коледжу  були відзначені Почесними грамотами та цінними подарунками Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА, Департаменту освіти і науки РОДА, Дубенської міської ради, Управління освіти Дубенської міської ради, Дубенської районної державної адміністрації, Дубенської районної ради, дирекції коледжу за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання професійних обов’язків, відданість справі, активну участь у підготовці фахівців.

Щирі вітання для ювілярів пролунали від дружньої Академічної родини, ректора Рівненської медичної академії Ростислава Сабадишина, директорів фахових медичних коледжів, фахових коледжів міста Дубна, щирих колег та друзів! Теплими та сонячними були вітання й від директора Державного історико-культурного заповідника!

З вітальним словом до колег, гостей звернулась керівник навчального закладу Жанна Кислюк, яка акцентувала увагу: «Впродовж 75 років – навчальний заклад безперервно функціонував – від Сестринської медичної школи, Дубенського медичного училища, Дубенського медичного коледжу, а нині –Відокремлений підрозділ «Дубенський фаховий медичний коледж» комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради!

Гордістю навчального закладу є увесь дружній колектив коледжу, педагогічний колектив! Колектив викладачів – це когорта висококласних педагогів і медиків із власним баченням сучасної моделі освіти, з великим бажанням і можливостями навчати і виховувати сучасну молодь.

Славою коледжу є наші студенти – колектив згуртованої молоді, об’єднаних єдиною метою- стати медичним працівником, гордо нести це почесне звання. Шануймо випускників , які своєю щоденною кропіткою працею, жертовністю надають допомогу, опікуються та стоять на захисті здоров’я громадян.

Наша спільна праця, мета, підтримка один одного, віра у щасливе майбутнє, сила гурту, емоційна стабільність, тепло й щирі посмішки- надихають, надають впевненості у реалізації наших коледжних завдань та рішень.

Свято 75-річчя – це свято, коли студент, випускник, викладач, співробітник нашого колективу, кожна людина, наш друг та гість, хто серцем й душею, долею й своїми справами долучився до цього чудового навчального закладу, почуває себе членом однієї великої родини, ім’я якої – ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ!

Один у цьому світі ти – ніхто.
             Нічого сам не зможеш досягнути!

Тримаймось вкупі, щоб там не було,
             Разом ми всі вершини зможем осягнути!

Фото Олега Корольчука.

DSC_1081 DSC_1089