З метою підвищення ефективності самостійної позааудиторної роботи, популяризації    здорового способу життя, удосконалення дослідницьких умінь та навичок, розвиток ініціативи, творчого підходу  розкриття інтелектуальних здібностей та потенціалу майбутніх медиків з 11.10 по 22.10.2021 цикловою комісією терапевтично-педіатричних дисциплін проведена декада.

В рамках декади проведено ряд виховних та просвітницьких заходів.

11.10.2021  студенти мали змогу переглянути  інформаційний стенд  до Всесвітнього дня хоспісів та паліативної  допомоги,  який підготувала  викладач Ткачук О.М.

13

А також взяли участь в опитуванні  до Всесвітнього дня психічного здоров’я, яке провела Грогуль О.М.

12

MyCollagesЗа результатами проведеного тестування було з’ясовано, що 50 % опитуваних студентів ведуть досить напружений спосіб життя і мають ризики до виникнення стресів. Причиною цього може бути неправильний розподіл часу між навчанням  та відпочинком.

12.10.2021  була проведена  санітарно-просвітницька лекція до Всесвітнього дня боротьби з ожирінням.  Студенти АА-111 курсу презентували змістовні доповіді  «Ожиріння і вагітність» та «Боротьба з ожирінням у підлітків». Організувала захід викладач Писана М.І.

мпт13.10.2021 викладачем Легконець В.В. була проведена інформаційна лекція для студентів БЛ- 409. Тема лекції – “Всесвітній день миття рук”.

MyCollages(1)  18.10.2021 викладачем Кравець Н.Р.була проведена санітарно-просвітницька лекція до Всесвітнього дня  здорового  харчування.

аепр20.10.2021  викладачем Ткачук Н.І.  був організований  інформаційний стенд до Всесвітнього дня профілактики   остеопорозу.

11   21.10.2021  відбулася  санітарно-просвітницька лекція до Всесвітнього дня боротьби  поліомієлітом. Захід організували викладачі педіатрії  Абу Слаєх Хатем Юсеф, Андрощук В.М.

MyCollages(2)Декада видалася різносторонньою, цікавою та корисною. Заходи, проведені в рамках декади циклової комісії, показали, що наші студенти можуть і вміють бути активними, креативними та ініціативними.

Щиро вдячні студентам та викладачам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів декади циклової комісії!