IMG_7156 31 серпня в актовій залі Дубенського фахового медичного коледжу  пройшла зустріч студентів першого курсу, батьків із адміністрацією та викладачами коледжу.

Захід пройшов у затишній родинній атмосфері. Усіх присутніх привітала керівник коледжу Жанна Михайлівна Кислюк, яка  наголосила на важливості та актуальності  фаху медичного працівника у наш час.

IMG_7213 Завідуюча відділенням Іванна Миколаївна Василевич інформувала про вимоги  щодо організації освітнього  процесу в коледжі.

Студенти мали можливість поспілкуватись із одногрупниками, керівниками груп: Сідорчук Т.О., Кацикою А.О., Ткачук Н.І., Фиком М.М.IMG_7158

Екскурсія коледжем  ознайомила першокурсників із навчальними аудиторіями, спортивною залою, їдальнею, бібліотекою, музеєм коледжу.

Вітаємо першокурсників у дружній коледжній родині.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, міцного здоров’я викладачам, студентам, працівникам коледжу, батькам.

Міскевич В.В.