615 17.05.2021 року практичним психологом коледжу Яковлевою Марією Василівною серед студентів групи АЛ-209, разом з керівником групи Бойко Людмилою Миколаївною, під час виховного заняття був проведений квест.
Назва заходу “Тест Білборда та кохання в Інтернеті”.

Метою заходу було ознайомити студентів із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, сформувати навички безпечного спілкування; дати уявлення про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу чи сексторшину.
“Тест Білборда” – це принцип спілкування в Інтернеті, який перед висвітленням будь-якої інформації передбачає відповідь на просте запитання: «Чи готовий (-а) я побачити цю інформацію чи фото на білборді або стінах біля входу в мій навчальний заклад?». Чесна відповідь самому собі на це запитання дасть можливість оцінити власні дії та не поширювати особисті фото або ж  дані в мережі Інтернет.