Ви зараз переглядаєте Адреса мужності і болю – Чорнобиль

Адреса мужності і болю – Чорнобиль

   35 років тому в Україні сталася наймасштабніша ядерна аварія XX століття, наслідки якої  ми відчуваємо і сьогодні.  Найбільше від наслідків катастрофи постраждали Україна та Білорусь, але радіоактивна хмара, що утворилася після вибуху, облетіла фактично весь світ. Тому радянське керівництво змушене було визнати факт аварії  на Чорнобильській атомній електростанції.

  MyCollages(1)  У Дубенському фаховому  медичному коледжі були проведені  тематичні заходи, пов’язані із 35 роковинами аварії на ЧАЕС.

  Студенти першого курсу під час онлайн зустрічі «Вони були першими» обговорили основні події, пов’язані із ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС, а також із керівником групи Ткачук Н.І. підготували виставку «Чорнобиль – рана України».

       Захист студентських міні проектів «Адреса мужності і болю – Чорнобиль»,   пройшов на АЛ 209 курсі (керівик групи Бойко Л.М.).

MyCollages

      Інформаційно – просвітницький проєкт «Чорнобиль: трагедія , відображена у цифрах і фактах» із студентами  другого курсу провели  заввідуюча відділенням Василевич І.М. та викладач історії Міскевич В.В. У своїх презентаціях студенти  розглянули проблеми наслідків аварії на ЧАЕС, обговорили роль і місце медичних працівників, які мужньо боролися з наслідками опромінення. Про променеву хворобу і велику дозу радіації, яку отримали перші ліквідатори заборонялося говорити, як замовчувалась і реальна доза опромінення в зоні аварії.

   Всі керівники академічних груп підготували інформаційні години спілкування з тем : «Віртуальна екскурсія Прип’яттю», «Прип’ять –  місто-привид», «Зона «Чорнобиль», «Природні аномалії та мутації».

  Бібліотекар   коледжу Корольчук Л.Г.підготувала виставку книжково-ілюстративного матеріалу «Чорнобиль не має минулого часу».

    Під час змішаної форми навчання студенти мали змогу переглянути  художній  фільм «Метелики», режисера Віталій Воробйова, про події  Чорнобильської   трагедії,в якому достовірно передана атмосфера подій аварії на ЧАЕС, трагізм долі мешканців міста Прип’ять.

      В.Міскевич