еуеНапередодні Всесвітнього тижня імунізації в Дубенському фаховому медичному коледжі, 21.04.2021 року, була проведена студентська внутрішньоколеджна науково-теоретична конференція «Імунопрофілактика – надійний спосіб боротьби з інфекційними хворобами».

IMG_5569  Програма конференції:

1. Вступне слово. Науково-методичне обґрунтуванням теми, сьогодення та особливості.

Викладач епідеміології та мікробіології   Валентина    Легконець

2. «Протипокази до щеплень» Студентка АЛ-409 Семенюк Марія,  Керівник О. Ткачук

3.  «Поліомієліт – керована інфекція» Студентка БЛ-309  Слободенюк Катерина,  Керівник В. Кирилюк

4. «Вакцинація дітей під час пандемії COVID-19» Студентка АЛ-409 Копайгора Катерина, Керівник В. Андрощук

5. «Дифтерія і вакцинопрофілактика» Студентка БЛ-309 Міцюк Аліна, Керівник Т. Шуляка

6. Поствакцинальні алергічні реакції та ускладнення» Студентка АЛ-409Літовінська Катерина, Керівник В. Гіляровська

7. «Вакцинопрофілактика коронавірусної інфекції» Студентка АЛ-409  Ясинська Сніжана, Керівник В. Легконець

8. «Медичні проблеми вакцинопрофілактики» Студентка БЛ-409 Євтушок Яна, Керівник В. Легконець

IMG_5583Студенти-доповідачі досить відповідально поставилися до підготовки тематичних виступів, використали статистичні дані, відео трансляції, матеріали Національної служби здоров’я України та різні першоджерела наукової літератури та інформації.

Хочеться подякувати і керівникам, викладачам циклової комісії терапевтично-педіатричних дисциплін, які допомогли студентам у підготовці наукових робіт.

Організатором і модератором конференції була Валентина Легконець – викладач епідеміології та мікробіології.