Засідання атестаційної комісії

56163525 березня 2021 року в КЗ «Дубенський фаховий медичний коледж» РОР відбулося засідання атестаційної комісії коледжу.

Голова атестаційної комісії, в.о. директора коледжу Жанна Кислюк, наголосила на загальних вимогах до атестації педагогів, підкреслила необхідність дотримання вимог Положення про атестацію педагогічних працівників.

На комісії були розглянуті атестаційні матеріали викладачів Кравець Н.Р., Ткачук О.М., Бойко Л.М., Андрощук В.М., Леньо В.Я., Фика М.М., Ружнілова В.О., Легконець В.В., Палійчука Р.І., Коби Л.Й., Кислюк Ж.М.

Атестаційна комісія ухвалила:

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» Кравець Н.Р., Ткачук О.М.

2. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Бойко Л.М.

3. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про підтвердження раніше встановленої кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Андрощук В.М., Леньо В.Я., Палійчуку Р.І., Фику М.М.

4. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про підтвердження раніше встановленої кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист» Легконець В.В., Кислюк Ж.М., Кобі Л.Й., Ружнілову В.О.

45216Підсумки атестації свідчать про професійне зростання викладачів коледжу.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації. Творчих здобутків Вам у педагогічній професійній діяльності!

Методист коледжу Власюк А.І.