Освітній проєкт «Про інсульт – для освітян»

IMG_5532 З метою привернення уваги населення до проблеми профілактики інсульту, своєчасної діагностики та звернення за медичною допомогою реалізується інформаційно-просвітницький проєкт, зініційований Українською асоціацією боротьби з інсультом. В нашому місті проєкт був ініційований Дубенською міською радою, зокрема заступником міського голови Дмитрієвою В.М.

1617173845506У комунальній установі «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради була проведена онлайн-зустріч «Як розпізнати інсульт? Алгоритми подальших дій». Під час зустрічі вчителі основ здоров’я та медичні сестри отримали кваліфіковану консультацію від викладача неврології Кирилюк Вікторії Михайлівни та студентів ІІІ курсу Царук Наталії, Демчук Валентини, Ярощук Юлії.

Методист коледжу Власюк А.І.