Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

IMG_5515  З 22 березня в КЗ «Дубенський фаховий медичний коледж» РОР проходить декада природничо-наукових дисциплін. 24 березня викладач Василевич І.М. організувала та провела інтелектуально-розважальну гру з біології «Хто зверху?». Команди «Клітина» та «Організм» від двох груп другого курсу спеціалізації «Лікувальна справа» змагалися в своїх знаннях з біології.

IMG_5436Гра включала сім раундів, в кожному з яких учасники проявили не лише свій рівень знань з біології, а й кміливість, витривалість, артистизм та  ерудованість. Найцікавішим був  конкурс меломанів, в якому учасники вгадували мелодії популярних пісень, в яких згадувалися біологічні об’єкти. Присутнім глядачам найбільше сподобалася вікторина, в якій  представники від обох команд мали можливість показати не лише свої знання, а й спортивні здібності. За умовами конкурсів, представників для виконання індивідуальних завдань вибирала команда суперників, що надавало грі ще більше азарту та колоритності.IMG_5261

Глядачі щиро вболівали за учасників команди, що представляли їхні групи. Перемогу отримала команда «Клітина» АЛ-209 групи, за що була нагороджена Грамотою адміністрації коледжу та солодким дарунком.

Студенти та присутні викладачі отримали  величезну кількість позитивних емоцій від такого нетрадиційного заходу.                        

Василевич І.М.

 

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design