423423З нагоди відзначення 150 – річного ювілею Лесі Українки та дня народження Тараса Шевченка відбувся літературно-музичний захід «Два життя – одна мета».

Адже  Леся Українка і Тарас Шевченко словом – зброєю та активною громадською діяльністю привели цілі покоління українців   до розуміння цінності свободи і національної свідомості. Ближче познайомитись з творчою діяльністю та особистим життям поетеси допоміг документальний фільм «Стежками Лесі Українки». 6577Звучали актуальні та невмирущі рядки  Лесі Українки та Тараса Шевченка, які поєднали літературний талант, духовну силу та титанічну працю, та підняли українську літературу на високу хвилю модерного відродження та національної гідності.

Захід організували та провели викладач української літератури Власюк Алла Іванівна та керівник підліткового клубу «Промінь» Дубенського міського центру соціальних служб Яворська Надія Миколаївна.