z8.03.2019

Милі, лагідні, привітні, чарівні жінки!

Від щирого серця вітаємо Вас із святом жіночності, весни, краси та гармонії!

Сама доля довірила Вам оберігати родинне вогнище, за покликанням серця, по-материнські плекати юні покоління громадян України, наше майбутнє.

Тож нехай Ваші очі ніколи не сповнюються смутком, успіх завжди супроводжує всі Ваші справи, доля буде щедрою на вірних друзів, надійних колег, а людська вдячність – найвагомішим мірилом життєвих успіхів.

Споконвіку жінка є музою, берегинею родинного затишку, традицій та духовних святинь нашого народу. Ми пишаємося Вашою вродою, захоплюємося вашою чарівністю, вклоняємося перед Вашою багатогранністю: ніжністю, тендітністю та водночас рішучістю, наполегливістю, сміливістю!

Весняного настрою,  гармонії в душі, нехай оминають вас труднощі! Зичимо благополуччя, справжнього щастя, кохання, щирих посмішок та яскравих барв у житті! Міцного здоров’я та днів, зігрітих теплом та любов’ю рідних, осяяних новими успіхами та звершеннями!

Адміністрація КЗ “Дубенський фаховий медичний коледж” РОР