IMG_4659      Плануючи свою діяльність, бібліотека Дубенського фахового медичного коледжу передусім підпорядковує свою роботу реальним запитам та потребам студентів. Одним із головних напрямків роботи бібліотекаря Корольчук Людмили Григорівни є  бібліотечні години спілкування.
IMG_4694     01.03.2021 у нашому коледжі для студентів АЛ-109 курсу (керівник Ткачук Н.І.) була проведена виховна година «Що ти знаєш про бібліотеку?». Здобувачі освіти ознайомились з історією створення бібліотеки коледжу, дізнались про кількість книг та читачів. Студенти мали змогу заповнити анкету опитування, яка містила 11 запитань про роботу бібліотеки.
    Година спілкування була цікавою та змістовною: першокурсники розгадували загадки про бібліотеку та перші книги. Найкращим ерудитом визнано Висоцьку Анну! Їй було вручено художню книгу Н.Костіної «Остання амазонка».
Ласкаво просимо до нашої бібліотеки!
Бібліотекар коледжу Л.Г.Корольчук.