Ви зараз переглядаєте Бібліотечні години спілкування

Бібліотечні години спілкування

Плануючи свою діяльність, бібліотека Дубенського фахового медичного коледжу передусім підпорядковує свою роботу реальним запитам та потребам студентів. Одним із головних напрямків роботи бібліотекаря Корольчук Людмили Григорівни є  бібліотечні години спілкування.
IMG_4694     01.03.2021 у нашому коледжі для студентів АЛ-109 курсу (керівник Ткачук Н.І.) була проведена виховна година «Що ти знаєш про бібліотеку?». Здобувачі освіти ознайомились з історією створення бібліотеки коледжу, дізнались про кількість книг та читачів. Студенти мали змогу заповнити анкету опитування, яка містила 11 запитань про роботу бібліотеки.
    Година спілкування була цікавою та змістовною: першокурсники розгадували загадки про бібліотеку та перші книги. Найкращим ерудитом визнано Висоцьку Анну! Їй було вручено художню книгу Н.Костіної «Остання амазонка».
Ласкаво просимо до нашої бібліотеки!
Бібліотекар коледжу Л.Г.Корольчук.