IMG_4614  2 березня 2021 року відбулося показове заняття з математики з теми «Елементи комбіраторики, теорії ймовірностей і математичної статистики». Цікаво та змістовно заняття провела Бойко Людмила Миколаївна.

Девізом заняття стали слова відомого українського педагога  В. Сухомлинського: «Математика вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму. Вона виховує волю, характер». Студенти АЛ-209 курсу показали свої глибокі знання з математики, активно працювали впродовж всього заняття.IMG_4646

Цікавими були задачі з комбінаторики, які опиралися на знання студентів з генетики, біології, хірургії.

І хоча тема заняття досить складна, але викладач вдало організувала колективну та індивідуальну роботу студентів.

На заключному етапі заняття відбулося підведення підсумків, виставлення оцінок, оголошено домашнє завдання.