День відкритих дверей 2021 рік

  • Категорія запису:Новини

 28 лютого 2021року о 14 годині  у комунальному закладі  «Дубенський фаховий медичний коледж» Рівненської обласної ради в онлайн-форматі пройшов День відкритих дверей.

 В.о. директора коледжу Жанна Кислюк привітала усіх учасників зустрічі, наголосивши, що професія медика – це найшляхетніша професія, яка є на сторожі здоров’я і життя Людини.

 Жанна Михайлівна висловила сподівання, що така активність та інтерес до здобуття професії фельдшера та акушерки в Дубенському фаховому медичному коледжі буде і під час вступної кампанії 2021 року.

Відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Коба ознайомила із особливостями та термінами вступної кампанії, звернула увагу щодо можливості вступу до коледжу  на основі повної загальної середньої освіти за результатами вступних екзаменів, без ЗНО!

арепЗавідуюча відділенням за ліцензованими спеціальностями «Лікувальна справа» та «Акушерська справа» Іванна Василевич розповіла про особливості освітнього процесу у коледжі та зауважила про можливість організації безпечного освітнього середовища у закладі, що досить важливо в умовах сучасної епідеміологічної ситуації в країні, адже навчання студентів проводиться невеликими групами із дотриманням усіх карантинних вимог.

Викладачі української мови Ніна Павленко, біології Іванна Василевич, математики Людмила Бойко, історії Вікторія Міскевич зорієнтували абітурієнів щодо програмних вимог із предметів, які виносяться на вступні екзамени.

Під час зустрічі, яка пройшла в активному діалозі, майбутні абітурієнти отримали можливість здійснити  віртуальну екскурсію коледжем.

 

Студенти коледжу підготували цікавий відеоролик про студентське життя в коледжі, адже не лише навчання, а й активне дозвілля, участь у соціальних ініціативах, студентських проєктах, спортивних змаганнях, мистецьких заходах залишаються у пам’яті випускників.

   рпонр На завершення зустрічі  усі охочі отримали можливість пройти  пробне онлайн-тестування з української мови та біології.

Професію медика обирають люди сильні, наполегливі, свідомі своєї мети.

Віримо, такими ви і є!